Michal Kole

Proč stát se nesnaží rozšířit datové schránky mezi lid prostý obecný a místo toho furt lidi nutí chodit osobně na úřady?

Právnickým osobám se zřídili datové schránky automaticky a login jím byl poslán poštou.

Proč by to nešlo u fyzických osob ?

Odpovědi
Reuef

To si z nas uz delate legraci ne ? Ne kazdy ma k dispozici pocitac a ne kazdy ma k tomu pocitaci internet a chodit si vyrizovat komunikaci s urady nekam do knihovny nebo internetove kavarny neni zrovna bezpecne…

anonym

Protože by se jim systém zhroutil velmi rychle, navíc je lepší počkat na to až to bude optimalizované a zavedené.

Martin8x

Protoze je nikdo nepouziva…