Avatar uživatele
anonym

Proč smlouvu nestačí vytisknout, podepsat a oskenovat, proč se musí podepsáná draze a zdlouhavě posílat poštou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4758 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Protože pak by to nebyl originál, ale pouze kopie, nehledě na to že by ji mohla protistrana v PC upravit ve svůj prospěch, což na originále podepsaném oběma stranami nelze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ARIS

Nevím jakou smlouvu máte na mysli, ale Hykam má pravdu.
Smlouvu má mít každá strana které se to týká v originální podobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kric.ouwner

Asi takhle některé společnosti vč. bank např. Komerční CSOB a podobné , mají tzn. elektronický podpis což je program v kterým se jednou podepíšete na papíře ten se vloží do skeneru a zkopíruje do tohoto programu, pak jen u různých smluv apod. stačí program otevřít a dát „podepsat“ , je to sice o dost lehčí a ušetříte s tím pár min. času ale co jste řikal vy je ještě větší hloupost ( oskenovat a poslat) je to dělaný pro bezpečnost člověka být vámi ať se jedná o cokoli většího zajedu tam osobně a podepíši jen zákonem dané dvě smlouvy ( stran může být víc ale nikdy nedělat jedný straně např. 3–4 kopie a podepisovat je ) a dávat si na toto prostě pozor dost lidí na tom pohořelo on si do smlouvy napíše že mu přenecháváte majetek a ženu a co ví kdo a vy jelikož by to bylo bráno jako origo. nemáte nárok ani na soud , ..
Tojď vše , doufám že si rozmyslíte co kde jak kdy podepíšete je to pro vaše dobro 😉 , kdo ví kdo by si jednou přišel třeba i pro vaše ledviny . Toto je můj názor.
Nechť sa darí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek