Stařík2

Proč se za kratky cas vymaže nahraný film ze satelitu na disk satelitního přijímače?

Nahraju si z vysílání televize – na satelitní HDD recever přijímače Mascom 2300HDMi PVR , film a později některé filmy či pořady zmizí !!!! Za krátký čas , např za dva dny , možná i dřív .Takže film tam je nahraný a ZA KRÁTKÝ ČAS , tam už není !Zřejmě se jedná o vysílací práva , ale stejně to nechápu.

Odpovědi
Edison

Nesrozumitelné… Co znamená „krátký čas“? Co znamená, že „se vymaže na disk…“??

Přeformulujte otázku do srozumitelné podoby.

Stařík2

Podotýkám , že některé a velká většina filmů ,,drží,, a je tam stále Třeba i pár roků , než to vymažu já záměrně .