Proč se v některých…

novějších hudebních dílech zpívá část textu v Češtině a další v Anglickém jazyku? Podobně to bývá ve všech Evropských kapelách. Kolik těch Američanů zpívá Česky? Víte to?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych řekl, že to je to samé, jako když náš Karel Gott byl zpívat v německé televizi nebo prostě jinde, tak musel zpívat německy. Pokud však kdokoli cizí přijel zpívat k nám, zpíval v jeho jazyce.
A navíc my na to šíleli, přestože se v písni opakovala třeba jen tři slova furt dokola.