Proč se při nahlášení příspěvku na odpovědi.cz ukáže ve zprávě jméno člověka, který příspěvek nahlásil?

Přijde mi to dost zvláštní, měla by být zachována anonymita…

Nejlepší odpověď
gecco

Naopak – já to pokládám za rozumné – nikdo se za anonymitu neschová a musí být schopen obhájit svůj názor…
😉

Další odpovědi
zjentek

bo tak je to spravne ..bo tak to ma být!

redy

Je to dobře, aspoň víte, komu poděkovat. Však si to dost lidi tady přálo, aby bylo vidět, kdo je ten mazal. A teď se vám to zase nelíbí. ,Ach jo 🙂

bolak

Myslím že admin chtěl aby tady byla nějaká legrace. Nahlašování škodlivin mělo zůstat anonymní, stejně jako totožnost korektorů. Dva roky tu byl celkem klid, a teď? Poctivý je terčem urážek a z annas a quentose se stali místní fackovací panáci.

ivzez

Jméno se neukáže, jenom přezdívka.

Myslím, že je tu „mazalů“ až až, pokud někdo považuje
některou otázku nebo něčí odpověď za závadnou, měl
by to dokázat obhájit.

Když jsem něco nahlásila, napsala jsem to pod otázku
do diskuze (většinou, v případě trollů jsem se neobtěžovala).

gagaga

aby se potvrdilo rceni :
Pro dobrotu na žebrotu .

admini udelali dobre, dobrej " vyber " ..sami si vybrali nejlepsi cestinare zde ( ostatni prominou , mozna to jen neumim posoudit ) :)

  • iv-

i kdyz ja na odpovedi nechodim kvuli cestine

bolak

já jenom kvůli češtině..

když jsem tady začínal, psal jsem jenom tečky a semtam nějakej ten háček, a podívej jak jsem vyrost

ptáč

Bude se hlásit i toto? „***** **** ** ******, ** ** ** ********? ** ** ******!“

setapouch

Zůstává jen problém s administrátorem, který není schopný smazání zdůvodnit, přestože se ho člověk přímo zeptá. Holt, když funkci dostanou zakomplexovaní jedinci, dopadá to tak, že quentos nadává a maže a admin sklopí uši a drží hubu a krok.

štamgast

To se týká asi mě, že. Nahlásil jsem tě, protože jsi v otázce použil vulgaritu, a to je v rozporu s kodexem uživatele. Kdyby jsi tam dal aspoň jednu hvězdičku místo písmene, tak bych nic nehlásil.

anonym

Ty jsi ms nahlásil? :D Ne, mě nahlásil Dudu

odik

Co tě vede k tomu, že by to mělo být anonymní? Nahlašuješ snad otázky, které nejsou závadné? A pokud je závadná, tak to snad zvládneš zdůvodnit.
A je to nová funkce právě z toho důvodu, aby si tu furt lidi nestěžovali, kdo jim otázku schoval/nahlásil neoprávněně.

redy

odík přesně tak. Ale tady nebude už nikdy TA pohoda ☹