ElonMusk

Proč se pití piva označuje za chlapskou činnost?

Vzhledem k vysokému podílu estrogenu v pivu mi to přijde nelogické. Všude vidíme reklamy na pilulky s testosteronem, zejména pro muže po 40. Vypadávání vlasů,zvětšování pupku, menší libido.. vše způsobené úbytkem testosteronu. Proč tedy chlapi tolik pijí pivo, které snižuje hladinu testosteronu? Chápu, že se pivo doporučuje ženám, mají více laktózy, více mateřského mléka, rostou po něm prsa (i mužům…), ruční sběr chmele prý dokáže spustit i menstruaci.
Může za to tedy neznalost, nebo nezájem o vlastní zdraví? To, že v hospodě je každý plešatý a má pupek za dva, není náhoda… dlouhodobé, chronické pití i jedné lahve si svou daň vybere.

Nejlepší odpověď
Drap

Neznám nikoho, kdo by pití piva označoval za chlapskou činnost.

Další odpovědi
ivzez

Za chlapskou činnost označují pití piva
jenom ti, kdo žádnými chlapy nejsou.

(A nemám na mysli ženy ani děti.)

Mc Merkurion

… muži chlastaj,ženy si ho vychutnávaj … a mohu ze svý zkušenosti potvrdit, že některé první ligu, kam se na ně hrabem …