voodoo888

proc se nektera hesla ukladaji v pocitaci moznosti,zabez­peceni,hesla.­....a jina ne!!!

Odpovědi
cochee

„V počítači“ je moc široký pojem. Uveď verzi Windows a program, ve kterém o ta hesla jde a samozřejmě hesla „od čeho.“ Nejde snad o hesla v různých programech? Tak to je pak jasné, že některá se ukládají a některá ne, každý program si práci s hesly ošéfovává sám, žádná „centrální správa hesel“ ve Windows neexistuje.

Po doplnění otázky: Hesla se v Mozille Firefox (hovoříme samozřejmě o aktuální verzi, starší verze to určitě umí také, ale můžou to mít jinačím způsobem) ošéfovávají v Možnosti/Za­bezpečení, odstavec Přihlášení: Pamatovat si přihlášení na serverech – musí být zafajfkováno, plus k tomu zkontroluj ty Výjimky. Můžeš si prohlédnout i Uložená přihlášení. Pokud se někam přihlašuješ poprvé, Firefox se rovněž zeptá, jestli si má přihlášení zapamatovat, to můžeš povolit nebo odmítnout.

voodoo888

O.K.:)diky za pomoc

voodoo888

Zadny profil jsem nemazal!!

cochee

Vymazání profilu = použití toho tlačítka Obnovit Firefox.

voodoo888

a kdyz zapamatovat prihlaseni odmitnu,tak se to neulozi,vid?

cochee

Ano. Jinak nevím, co s tím dál; pokud se ta nová hesla neukládají, tak asi nepomůže ani přeinstal Firefoxu, protože stejně je všechno nastavení uloženo v tom profilu, který jsi vymazal.

voodoo888

To vsechno mam zkontrolovany!!!u­lozeny hesla konci v roce 2013,pak nic.Nejde to nejak nastavit,aby se to ukladalo automaticky?

cochee

Tak pak se dá vymazat tzv. profil, někdy se stane, že se pokazí a nefunguje na sto procent. Jdi do Nápovědy, Technické informace a tam vpravo nahoře Obnovit Firefox… . Tím se začne jakoby od začátku, včetně ukládání hesel, ale ta stará ti zmizí, tak pokud si některá hesla nepamatuješ, vytáhni si je z těch Uložených přihlášení, jak jsem psal v původní odpovědi.

voodoo888

Firefox jsem uz obnovil,stara hesla zustala,ale nova ne:)!!!

voodoo888

jedna so o Vistu,prohlizec Mozzila.Hesla k emailum atd,nektera jsou ulozena,jina ne

anonym

Protože je to tak nastaveno nebo naprogramováno