huxa

Proč se na různých webech vyskytuje pod titulkem"Nejpo­divnější sexuální úchylky" pouze naprosté základy sexuální poruch?

Většinou tam nechybí různé fetiše, BDMS, nicméně o tomto většina zná a nejsou rozhodně nejpodivnější, nejsou ve srovnání s ostatními téměř vůbec podivné. Proč tedy tak naprosto lživý titulek? Přeci, kdyby tam uvedli něco doopravdy podivuhodného a zajímavého, bude to mít větší čtenářskou odezvu a i něco čtenáře naučí.

Odpovědi
anonym

Musí to mít nějaký takový titulek, nesmí to být nuda, musí zaujmout a to jakkoliv, pozitivně, negativně,…jde o to, aby ses tam na tu stránku mrknul a to je všechno, nic jiného nikoho nezajímá. Kdyby tam napsali třeba „Něco o tom, jak šla stará babka pro rohlíky a zas hned domů“..tak to asi nikoho nezaujme…https://­www.youtube.com/wat­ch?v=Qx5bp86BE­UI

anonym

Někdo lže,aby byl zajímavý,někdo lže „jenom“ sám sobě a vše si odůvodní po svém.

lota

Stačí titulek, který přivede čtenáře. Moc se pak neřeší, co si čtenář skutečně přečte. Jinak myslím, že je to tím, že takový titulek naláká i relativně normální jedince, které by nějaké extra podivnosti nerozdýchali. Svědčí o tom třeba i popularita rádoby provokativních 50 odstínů šedi. A dokonce se snad chystá i film: http://magazin­.aktualne.cz/kul­tura/film/van-sant-toci-sex-aby-se-dostal-k-pornu-pro-mamky/r~i:arti­cle:777864/. Nalákalo?:-)

huxa

Samba-jistě, právě proto se ptám, proč celý článek není zajímavě podán a je pouze bulvární nadpis. Jestli se dá psát o něčem, co pobuřuje, útočí na lidské emoce a není nuda, navíc nevyčerpatelná studnice, sexuální deviace jsou jasná volba, proč tedy zabředávají pouze do té vrchní struktury?

huxa

Samba-jistě, právě proto se ptám, proč celý článek není zajímavě podán a je pouze bulvární nadpis. Jestli se dá psát o něčem, co pobuřuje, útočí na lidské emoce a není nuda, navíc nevyčerpatelná studnice, sexuální deviace jsou jasná volba, proč tedy zabředávají pouze do té vrchní struktury?