Proč se musí mačkat odkaz?

Přišel meil s odkazem že se musí registrovat. Má to význam? http://galeri­e.cz/registra­ce?key=20aee9e93ab94458­0373a79c2a047fc9

Nejlepší odpověď
SinceX

Má a velký. To co ti přišlo je dokončení registrace tj., že ho uložíš do jádra stránky. Dále, taky je to ochrana proti SPAM-robotům, nebo proti jiným robotům, kteří se „vkrádají“ na stránky, registrují a následně dělají trace-route na IP administratora. Po kliknutí na tento odkaz se prohlásíš, že jsi fyzická osoba.

Další odpovědi
Seeker

Kdyby nemělo asi by se to nedělalo, že? Jde o tom že kliknutím na(tedy zmáčknutím u tebe) odkaz potvrdíš platnost(funkčnost, existenci) tvé emailové adresy.