ivzez

Proč se mi otázka, kterou jsem zařadila do rubriky, kterou sleduji, nezobrazuje ve streamu?

Může to být tím, že si nenechávám posílat upozornění na odpovědi?
(Zasílání upozornění jsem zrušila, protože mi je T-mobile přestal přeposílat do SMS.
Teď by se jen zbytečně plnila schránka, do které skoro nechodím.)

Odpovědi
orestez

18 dní mladá otázka a zatím nikdo? Zřejmě se vaše otázka ve vašem streamu objeví, až na ni bude pohyb. Tzn označení, odpověď.