tony2412

Proč se mi nezobrazuje seznam.cz?

Včera jsem se chtěl podívat na seznam.cz mám ji nastavenou jako domovskou stránku, používám prohlížeč Chrome, seznam se načetl ale po několika vteřinách stránky zmizely a jen bílá obrazovka, to samé prohlížeč IE, EDGE Pouze prohlížeč od Seznamu fungoval, to samé na NTB i na stolním PC, nemůžu přijít na to proč to nefunguje, na netu jsem hledal a nic, nestalo se vám to samé? Chrome jsem uvedl do původního stavu a pořád nic…/// Zvláštní mi připadá to, že mi seznam.cz nefunguje současně na Chrome, IE i na nejnovějším EDGE, jiný jsem nezkoušel, pouze prohlížeč od Seznamu ten funguje, a potom je divný že mi to přestalo fungovat ve stejnou dobu současně na NTB i stolním PC…

Odpovědi
mosoj

Seznam jako domovskou stránku používám co rajtuju po netu a to je již hezká řádka let. Žádný problém. Jestlipak ty slavný prohlížeče co používáte máte zaktualizované? Přeci nějaké aktualizace …...

Kepler

Používám taky Chrome, ale Seznam se mi normálně načte. Akorát když delší dobu listuju, tak spadne a ukáže se hláška, že došlo ke ztrátě spojení. Nechám to znovu načíst a po chvíli se vše opakuje. Proč se tak děje nevím, ale počítám, že problém je na straně webu, na jiných mi to nedělá.