koník.

Proč se mi na web. stránkách zobrazují některé věty či názvy odstavců v češtině, i když mám vše přepnuté do angličtiny?

Proc se mi na nekterych internetovych strankach zobrazuji nektere vety (nebo nazvy odstavcu) v cestine, i kdyz mam vse prepnute do anglictiny?
Mam pocitac koupeny v Americe, nainstalovan Google Chrome v anglictine a samozrejme ze i cely muj ucet mam v anglictine, ale i presto se obcas stane, ze se mi na netu zobrazi nektera slova v cestine.
Dekuji za kazdou radu, ktera by mi pomohla tuto neprijemnost vyresit. Dekuji, Petr

Odpovědi
cochee

Protože některé weby určují buď polohu stanice pomocí GPS, je-li v hardwaru přítomna, nebo jen přibližně (stát) z IP adresy a využívají toho k některým záležitostem, jak vidno, například ke snaze „hovořit“ stejným jazykem jako uživatel oné stanice.