Ubuntu

Proč se jízdenky od Student Agency musí platit tak brzo po rezervaci?

Nemám možnost zaplatit zarezervované jízdenky do 16-ti minut. Jde to i jinak? Popř. Mají ještě nějaké volné jízdenky přímo před nástupem do autobusu, pokud se na dané zastávce nachází prodejní místo? V autobude jsou volná už jen 4 místa, včera jich bylo 9. Mám obavu, že se do autobusu nevejdu a hodinu na další se mi čekat nechce :/

Nejlepší odpověď
annas

Něco najdete v archivu Odpovědí.

Jízdenky STUDENT AGENCY a RegioJet je možné uhradit různými způsoby dle vaší potřeby:

Osobně:
Jízdenky můžete uhradit osobně v každé pobočce nebo na prodejním místě.

Platba přes internet:
platba platební kartou
platba přes internetové bankovnictví (PayU)
platba přes účet PaySec
platba přes SuperCASH – platba na terminálech společnosti Sazka, a. s.

Platba na účet:
převod na účet

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakym-zpusobem-je-mozne-zaplatit-rezervaci-jizdenky-student-agency
a další otázky

Jinak odkaz – zde najdete vše, co potřebujete vědět.
 http://www.stu­dentagency.cz/faq/Au­tobusove-jizdenky/otazka-1.html

Odpověď na této stránce

Každá rezervace má dobu splatnosti, za kterou je potřeba rezervaci uhradit. Po vypršení doby splatnosti rezervace propadne. Způsoby úhrady naleznete na našich stránkách v sekci Naše lístky .

Další odpovědi
ivzez

Obávám se, že jinak to nejde,
protože takto jsou nastavena pravidla.

Nejdelší lhůtu k zaplacení (26 minut)
jsem našla u autobusů s více volnými místy
(50, 51).

Proč jsou pravidla nastavena takto,
byste Vám asi řekl přímo majitel,
který sem (pokud vím) nechodí.
Doplňuji:
Oprava:
… by Vám …