Michal Kole

Proč policista v obchodě neměl neprůstřelnou vestu, ochranný štít, přilbu, chrániče na klouby, obranný sprej, kanady?

Běžně takto vidím policisty v televizi.

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě nepředpokládal, že by tyto postsředky mohl potřebovat. Asi máš značně zkreslenou představu o práci policistů z amerických filmů.

Další odpovědi
Lucijej

To je tím, že mezi realitou a televizním světě je značný rozdíl.

nimbus4

I tento dotaz Ti rádi zodpovědí na facebooku nebo i v PL Dobřany, kam mílovými kroky směřuješ.