HerbiG

proč podavači tenisáků vždycky hodí tenistům 3 míčky,kteří si stejně vždy vemou jen 2?

vysvětli mí to někdo prosím? …

Nejlepší odpověď
Conchus

Ve hře je celkem 6 míčků pro 9 gamů (na začátku zápasu pro 7. Podávajícímu se dávají 3, aby si mohl vybrat. Často jsem viděl, že si tenista vyžádal ještě čtvrtý, protože ke konci období bývají míčky již poškozené.

Další odpovědi
hanulka11

vyberou si ty dva nejleší
Doplňuji:
zase mi šotek krade písmenka-.....nejlepší

michal303

Tenista si ztech 3 nebo 4 tenisaku vybere ty 2 (nekdy i jeden)nejlepsi.