JájsemRaibek

Proč obchodníci nechtějí, abych opíral jízdní kolo o zeď, ale před obchodem nemají instalovaný stojan na kola?

Řidítka nebo sedlo je měkčené, tudíž spíš hrozí, že si je odřu o stěnu já, než bych jim stěnu odřel, ale nechtějí, abych kolo o zeď opíral. Stojan na kola však před obchodem nemají. To nestojí o zákazníka, který přijede na kole?

Nejlepší odpověď
gecco

Zákazník, který přijel na kole:

  • uveze, pravděpodobně, menší nákup, než unese pěší
  • uveze zcela jistě menší nákup, než ten, kdo přijel autem
  • pravděpodobně dbá o své zdraví, takže nebude kupovat ´hnusy´ (největší marže)
  • pravděpodobně nenakoupí módu, šperky, elektroniku
  • nenají se ve fastfoodu

Zatracení cyklisti…
😉

Další odpovědi
marci1

Přesně to, co píše „gecco“ jsem chtěla napsat. Je to bohužel tak! 🙂

setapouch

Proč ne o stěnu

  • poškození stěny pádem kola
  • poškození kola pádem a následná žaloba na provozovatele. Sice bezpředmětná, ale hádej se s volem a ztrácej kvůli němu čas

Proč ne stojan

  • pro umístění stojanu musíš mít povolený zábor veřejného prostranství, což není zadarmo
  • umístěním stojanu na kola určuje místo k odložení věci a tím pádem ručí za případné škody

lexx

protože jsou chuji a sami se takto zbavujou klientely

anonym

Požádej ty,co tam čekaj na almužnu,at ti kolo podrží za drobný a bude klid.