Proč není policie taková hrdinná, když jde o imigranty?

Dnes jsem se koukala na tv a všimla jsem si, jak je policie agresivní, pokud jde o naše lidi a když má udělat pořádek mezi imigranty, tak jen stojí a kouká, teda ve většině případů. Proč nepoužije větší sílu, když dělají binec imigranti?

Nejlepší odpověď
BANAN93

protože v médiích řeknou – proti bouřlivým neonacistům musela zakročit policie a u migrantů by řekli „Ti před válkou prchající chudáčci“ (kteří jsou najednou plní bojové nálady) https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AmHqjtOWo­IQ

Další odpovědi
AmazedWolf

Protože by to byli utiskovaný chudinky.

anonym

Kdyby měla tři pruhy přes ksicht, jednala by jinak?

anonym

Myslíš,že se bojí?Ventilují své síly jinde než mají.

ptáč

Viděl jsem video ze Slovinska, v nějaké obci. 2 policisté bránili invazivnímu proudu černoušků, i bílých černoušků. Nezastavili je. Napřahovali ruce, dav se sice na chvíli zastavil, ale jako příroda poznali, že jít se dá, není překážky, tak šli. Šli a šli, a ti dva lidé jim v tom nemohli zabránit. Ani neměli 5000 nábojů.

xxx3

Samba: a vy jste osobně viděla, jak policie zachází s uprchlíky? Co konkrétně by měli policisté, podle vás, dělat? A v jakém případě? Na tom přece dost záleží, nebo to myslíte tak, že je mají prostě pro jistotu zmydlit, když pokřikují zpoza plotu těch zařízení, kde jsou u nás zavření?

anonym

Co by měli dělat? V tom já jim radit nemůžu, přece když někdo ničí zařízení, cizí majetek…tak od toho je policie, ne jen čumět a stát. K čemu teda policie je? Tady, to sice není u nás, to nevadí, tak tady snad ani nikde policie není, jak to??
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fX73ggsMNEI

klumprt

Proč používáš videa z Itálie, když se chceš bavit o naší policii? Uveď, co konkrétně, kdy a kde udělala naše policie špatně a pak se o tom můžeme bavit. Pokud budeme mít dostatek informací k nějakým závěrům.

anonym

Já věděla, že se jich zastaneš, že se na to chytneš, už jak jsi opalcoval blábol, no tak tady máš celou stránku, kdyby byli tak neústupní, co se imigrantů týká, to by bylo fajn, velký chlapáci 😁
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/386634-tezkoodenci-vytlacili-demonstranty-od-uradu-vlady.html

klumprt

A kdy naše policie selhala, co se imigrantů týká? Mimochodem, zásah proti demonstrantům byl podle mě v pořádku.

xxx3

nevšiml jsem si, že by imigranti (zavření u nás za ostnatým drátem) zkoušeli v davu proniknout před úřad vlády, používali pyrotechniku apod. Je dobré, když se srovnává srovnatelné.

anonym

O čem ty to píšeš? Prosím tě, radši nic nesrovnávej, jo?

anonym

Co to meleš, barbakan?

anonym

Vážený pane Samba, proč by policie všude ve světě měla skákat ak vy pískáte?Nechápu.

anonym

Pokud se na něco ptám, buď si jist že stále platí, že se na to neptám tebe, to fakt ne, jednou pro vždy jsem ti napsala, že s tebou komunikovat nechci, IGNORUJ MĚ, navíc, rozumnou odpověď už jsem nominovala, tak ty, ani nikdo jiný se už obtěžovat nemusíte, chrápej dál.

anonym

Jak se to nepřiměřeně vyjadřujte"chrá­pej"a vůbec komu tykáte?Jste drzý jako opice a jestli vám to nedošlo, tak tohle je veřejný chat a ne vaše libido, když se neumíte chovat, tak nezakládejte zákeřné otázky typu"proč mi policie neslouží"ano?dě­kuji.

anonym

kuš!