Avatar uživatele
anonym

Proč není policie taková hrdinná, když jde o imigranty?

Dnes jsem se koukala na tv a všimla jsem si, jak je policie agresivní, pokud jde o naše lidi a když má udělat pořádek mezi imigranty, tak jen stojí a kouká, teda ve většině případů. Proč nepoužije větší sílu, když dělají binec imigranti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanny 2, briketka10, gecco před 3083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BANAN93

Odpoveď byla označena jako užitečná

protože v médiích řeknou – proti bouřlivým neonacistům musela zakročit policie a u migrantů by řekli „Ti před válkou prchající chudáčci“ (kteří jsou najednou plní bojové nálady) https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AmHqjtOWo­IQ

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
AmazedWolf

Protože by to byli utiskovaný chudinky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kdyby měla tři pruhy přes ksicht, jednala by jinak?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Myslíš,že se bojí?Ventilují své síly jinde než mají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Viděl jsem video ze Slovinska, v nějaké obci. 2 policisté bránili invazivnímu proudu černoušků, i bílých černoušků. Nezastavili je. Napřahovali ruce, dav se sice na chvíli zastavil, ale jako příroda poznali, že jít se dá, není překážky, tak šli. Šli a šli, a ti dva lidé jim v tom nemohli zabránit. Ani neměli 5000 nábojů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
xxx3

Samba: a vy jste osobně viděla, jak policie zachází s uprchlíky? Co konkrétně by měli policisté, podle vás, dělat? A v jakém případě? Na tom přece dost záleží, nebo to myslíte tak, že je mají prostě pro jistotu zmydlit, když pokřikují zpoza plotu těch zařízení, kde jsou u nás zavření?

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Co by měli dělat? V tom já jim radit nemůžu, přece když někdo ničí zařízení, cizí majetek…tak od toho je policie, ne jen čumět a stát. K čemu teda policie je? Tady, to sice není u nás, to nevadí, tak tady snad ani nikde policie není, jak to??
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fX73ggsMNEI

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

Proč používáš videa z Itálie, když se chceš bavit o naší policii? Uveď, co konkrétně, kdy a kde udělala naše policie špatně a pak se o tom můžeme bavit. Pokud budeme mít dostatek informací k nějakým závěrům.

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já věděla, že se jich zastaneš, že se na to chytneš, už jak jsi opalcoval blábol, no tak tady máš celou stránku, kdyby byli tak neústupní, co se imigrantů týká, to by bylo fajn, velký chlapáci 😁
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/386634-tezkoodenci-vytlacili-demonstranty-od-uradu-vlady.html

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

A kdy naše policie selhala, co se imigrantů týká? Mimochodem, zásah proti demonstrantům byl podle mě v pořádku.

před 3080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xxx3

nevšiml jsem si, že by imigranti (zavření u nás za ostnatým drátem) zkoušeli v davu proniknout před úřad vlády, používali pyrotechniku apod. Je dobré, když se srovnává srovnatelné.

před 3082 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

O čem ty to píšeš? Prosím tě, radši nic nesrovnávej, jo?

před 3082 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Co to meleš, barbakan?

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vážený pane Samba, proč by policie všude ve světě měla skákat ak vy pískáte?Nechápu.

před 3082 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pokud se na něco ptám, buď si jist že stále platí, že se na to neptám tebe, to fakt ne, jednou pro vždy jsem ti napsala, že s tebou komunikovat nechci, IGNORUJ MĚ, navíc, rozumnou odpověď už jsem nominovala, tak ty, ani nikdo jiný se už obtěžovat nemusíte, chrápej dál.

před 3082 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak se to nepřiměřeně vyjadřujte"chrá­pej"a vůbec komu tykáte?Jste drzý jako opice a jestli vám to nedošlo, tak tohle je veřejný chat a ne vaše libido, když se neumíte chovat, tak nezakládejte zákeřné otázky typu"proč mi policie neslouží"ano?dě­kuji.

před 3082 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

kuš!

před 3082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek