Acer

Proč nemohu znovu na uložto.cz najít harry potter a princ dvojí krve normálně ale jen 3kb apod?

Jednou jsem normálně stáhl Harry Potter a princ dvojí krve na uložto.cz ale když jsme si to musel dát na jiný flash disk tak se mi to pravděpodobně přesunulo špatně tak jsem to šel stáhnout znovu ale nemohu najít standartní velikost 800Mb tak jako to mělo minule podle mě to buď vymazali a nebo nevim jaký název mám zadat na uložto.cz dáte mi prosím stránku a nechci aby to mělo více jak 1,4 Gb. díky za pomoc

Odpovědi
FikeCZ

http://czshare­.com/856155/Ha­rry+Potter+-+Princ+dvoji+krve-cz+dabing.avi

Neni to sice na uložtu ale czshare..Dej stahnout free má to cca 700MB

honza19hk

třeba už to na uložto není,nebo zkus to napsat jinak.Popř zkus jiný download server.

Havr

Poslední dobou tam není spousta filmů, které tam byly.