Malvína

Proč nemohu odpovídat na otázky, když jsem se dnešním dnem stala „Pokročilá“?

Dobrý den. Dneškem jsem postoupila do kategorie „Pokročilý“, ale nejde mi přesto odpovídat na otázky. A to jsem zdaleka nevyčerpala limit pro tuto kategorii. Co je špatně?
Děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Chyba zřejmě tedy nebude u tebe. Vyčkej, třeba ti to naskočí další den

Další odpovědi
ivzez

Počkej, až se přehoupne půlnoc,
potom už by to mělo jít.