Avatar uživatele
yuko

Proc nekteri ridici, prichazejici ke svemu zaparkovanemu autu na parkovisti, si to sve auto vyfoti?

Kamery v autech chapu nebo zaparkuji, vyfoti, ale proc, kdyz k nemu prichazi?

Upravil/a: yuko

Zajímavá 0 před 2460 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Tak to jsem ještě neviděl a ani jsem o tom neslyšel. Leda by si dělali dokumentaci, že tehdy a tehdy bylo auto poškozeno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Kolikrát jsi to viděla?
Souhlasím s Keplerem, mohla to být dokumentace poškození.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pospíšil

To není fotoaparát, to je dálkové ovládání centrálního zamykání. Tím jde na dálku odemknout auto a nemusejí se strkat klíčky do zámku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Stejně jako Pospíšil si myslím,
že jde o dálkové odemčení vozu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heydulak

Já si třeba občas svoje auto fotím. Někdy když k němu přicházím, někdy když od něj odcházím, obzvláště když je umytý (skoro pořád) a je to na zajímavém místě (docela často). Mám totiž tak hezká auta, že se na ně nemůžu vynadívat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
yuko

Krasna odpoved Heydulaku. To misto nicim zajimave nebylo. Bylo to parkoviste naprosti velke firmy, tedy parkoviste urcene zamestnancum te firmy. A to auto nebylo LaFerrari Aperta.

před 2459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
yuko

Tak uz jdu hledat, jak zamknout sve kolo 🙂, jednim stiskem na iphonu 🙂 To bych brala.

před 2459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
yuko

Dekuji vsem, uz jsem to nasla. Ze me to hned nenapadlo, videla jsem to vicekrat, ale z dalky. Jezdim jen kole. No, kdyz mohou jezdi auta bez ridice, tak proc by se nemohly odemykat mobilem.
http://www.sve­tandroida.cz/ran­ge-rover-201506/

před 2459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
yuko

Pospisil – Dalkove ovladani zamykani auta – aplikace na iphone?

před 2459 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava