yuko

Proc nekteri ridici, prichazejici ke svemu zaparkovanemu autu na parkovisti, si to sve auto vyfoti?

Kamery v autech chapu nebo zaparkuji, vyfoti, ale proc, kdyz k nemu prichazi?

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak to jsem ještě neviděl a ani jsem o tom neslyšel. Leda by si dělali dokumentaci, že tehdy a tehdy bylo auto poškozeno.

Další odpovědi
nyjono

Kolikrát jsi to viděla?
Souhlasím s Keplerem, mohla to být dokumentace poškození.

Pospíšil

To není fotoaparát, to je dálkové ovládání centrálního zamykání. Tím jde na dálku odemknout auto a nemusejí se strkat klíčky do zámku.

ivzez

Stejně jako Pospíšil si myslím,
že jde o dálkové odemčení vozu.

Heydulak

Já si třeba občas svoje auto fotím. Někdy když k němu přicházím, někdy když od něj odcházím, obzvláště když je umytý (skoro pořád) a je to na zajímavém místě (docela často). Mám totiž tak hezká auta, že se na ně nemůžu vynadívat.

yuko

Krasna odpoved Heydulaku. To misto nicim zajimave nebylo. Bylo to parkoviste naprosti velke firmy, tedy parkoviste urcene zamestnancum te firmy. A to auto nebylo LaFerrari Aperta.

yuko

Tak uz jdu hledat, jak zamknout sve kolo 🙂, jednim stiskem na iphonu 🙂 To bych brala.

yuko

Dekuji vsem, uz jsem to nasla. Ze me to hned nenapadlo, videla jsem to vicekrat, ale z dalky. Jezdim jen kole. No, kdyz mohou jezdi auta bez ridice, tak proc by se nemohly odemykat mobilem.
http://www.sve­tandroida.cz/ran­ge-rover-201506/

yuko

Pospisil – Dalkove ovladani zamykani auta – aplikace na iphone?