Avatar uživatele
anonym

Proc necitime nas vlastni parfem. ? ( mate to take tak ? ) Myslim si , ze uz nevonim , ale okoli rika , ze vonim. 🙂-iv

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? vagra, gnr54, rynek878, samicek333, Andělé, Kerberus, dědapetr, Džuls, anonym, Pomelo74 před 4671 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Protože nos je smyslový orgán, který se velmi rychle unaví. Stačí krátký čas a zatímco my již určitou vůni necítíme, naše okolí ještě ano.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Protože vaše čichové buňky si již na tuto vůni zvykli a ignorují ji. Proč může někdo pracovat v JZD? protože je již zvyklí na vůni prasat, toto platí u všeho

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

mám to také tak to je normální, člověk si na svou vůni zvykne a již ji nevnímá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Je ale horší že náš čich si zvykne i na pach.Takže někteří jedinci si to neuvědomí a v dopravním prostředku je to síla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Mám to stejné, taky sama sebe necítím, ale okolí ano, nevím proč to tak je…:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fiverka

Rozhodně to tak je, a je to normální jak s pachem tak s vůní. Ale mám to ve svém blízkém okolí a čím míň to cítí, tím víc toho na sebe „leje“ a tím víc to vnímá okolí… I hodně vůně může být na obtíž!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

taky mi to tak dělá-cítím se jen chvíli a je to taky i tím,že nos si na tu vůni zvykne a pak už ji vůbec nevnímáte a ostatní mezitím cítí něco jiného a když kolem vás projdou,tak to prostě ucítí a nemají to dlouho u nosu jako vy co si stříknete parfém,takže si na to nestihne ten nos zvyknout. :D kamila44444

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek