Michal Kole

Proč na TV Nova říkají, že opravit škody po počítačovém „viru“ DNS/Changer je složité, když stačí nastavit 4 čísla ?

Nebo kliknout na Přidělení IP adresy z DHCP serveru od poskytovatele internetového připojení ISP.

Pokud někdo budetet mít problém tak napište mi na mail michal.kolesa@seznam.cz

Rád poradím. Dámy co umí plavat mají přednost.

Nejlepší odpověď
anonym

já na to taky koukala,snad mě to nepotká,a jestli ano určitě se ozvu jsem talent na zablokování celého pc,předem děkuju

Další odpovědi
Rocker

Spusta lidí to nezná,nebo neumí.

Davajz

Odpověď je velmi prostá – TV Nova ..