Michal Kole

Proč mluvčí za firmy či státní instutuce, kde se stane nějaká nepříjemnost neřekne do médií, jaká opatření konkrétně

udělali, aby se situace neopakovala.

Většina veřejnosti pak může jen dostat dojem, že se jen problém zametl pod koberec, aby se o něm přestalo mluvit.

Odpovědi
sdesigner

Niekedy je dolezite neprezradit riesenie problemu aby sa to opatrenie neobchadzalo…no vo vela pripadoch je to bohuzial len zatajovanie toho ze sa nic s tym problemom nerobi a to ma dokaze tiez rozculit

baghira

Protože třeba média chtějí odpověď ihned, ale spousta problémů se musí napřed podrobně vyšetřit a opatření promyslet. Všecko se nedá dělat stylem „hup na krávu už je tele“.