Proč mívají homosexuálové tak zvláštní hlas?

No ja bych se rada na neco zeptala a nevim koho, aby mi odpovedel… Marne premyslim, proc vetsina homosexualu ma jiny hlas, podle ktereho se daji casto snadno identifikovat… Co konkretne to zpusobuje?

Nejlepší odpověď
Facebook radí

Ti homosexuálové, jenž záměrně používají ženštějšího hlasu, tak činí, neboť si sami připadají spíše jako ženy než jako muži, a nebo alespoň jako „to jemnější pohlaví“ (nebo ve vstahu tou ženštější částí páru)

Další odpovědi
Fridolinek

Znám homosexuální páry a mluví normálně. A pak se najdou ti, jak se tady píše, kteří si připadají zženštilí a prostě ten hlas mají takový. Ale mezi heterosexuály jsou občas taky případy, kdy zní hlásek jako by jeho majitel stál zrovna na rozžhavené žehličce. A nikomu to divné nepřijde…u ho­mosexuálů se na to asi více hledí, ale nejspíš to bude skutečně tím, že se cítí někteří „zženšitlě“.

Luciefie

Cítí se jako ženská a tak taky mluví..ale nic to nezpůsobuje jenom jejich psychika..