Proč mi z ničeho nic nejdou venkovníma klikama otevřít na levé strane dveře.

Nevíte někdo prosím proč mi nejdou venkovníma klikama z ničeho nic otevřít ani přední ani zadní dveře? Jedná se o VW Pasat Kombi 2.0 TDI r.v.2006. Moc děkuji za náměty a užitečné rady.

Odpovědi
subzero

1.zkontroloval bych dětskou pojistku
2.eletrika možná je to v „kalkulačce“(řídící jednotka) možná jen okousanej kabel od misky
Každopadně pasat není škoda a výrobce vymejšlí jak z člověka vytahat prachy za servysy a tak