Georgo2010

Proč mi téměř po každém spuštění win xp sp3 zmizí ze spodní lišty ikonka zobrazit plochu?

Doplňuji:
Jedná se o standardního zástupce na hlavním panelu vedle tlačítka START. Téměř po každém resetování PC je nutné ve vlastnostech ručně zaškrtnout volbu Zobrazit panel Snadné spuštění.

Nejlepší odpověď
beer

Není náhodou jen skryta pod >> ?
Hlavní panel mám uzamčen a nastaven tak, že vidím je 4 vybrané ikony, ostatní zviditelním klikem na zmiňované >> ..
No a pokud by měla být nastavením zobrazována a nezobrazuje se – to mně dělala ikona jazyka klávesnice, občas jsem musel kliknout na volné místo plochy aby se zobrazila. Nijak jsem to neřešil a teď už je to v poho. Možná pomohly aktualizace Win, nevím.
Doplňuji:
Co se týká ikony, mrkni sem:
http://suppor­t.microsoft.com/kb/1903­55/cs

Podle tvého doplnění jsem ale pochopil, že se ti spíš nezobrazuje celý panel Snadného spuštění (musíš ho zaškrtávat). Šel bych teda do Start-Nápověda a odborná pomoc a tam bych řešil potíže s panelem snadného spuštění.
Jinak pokud máš vypnuty autom.aktualizace Win, zkus zaktualizovat, občas mně to taky pomohlo odstranit problém..

Další odpovědi
kosaaaak

Pokud ti jde jen o to jedno tlačítko (zobrazit plochu) tak se to dá provést klávesovou zkratkou WIN+D . WIN je to tlačítko mezi CTRL a ALT, kdybys náhodou nebyl tak zběhlý ;). Já to používám dost časo, jelikož je to rychlejší vzhledem k postavení těchto dvou tlačítek na klávesnici a nemusí se nikde šmrdlat myší.