jirik11

Proč mi po nabíjení nefunguje mobil?

Zdravím,
nechal jsem si jako každý den mobil (Samsung Galaxy S5 mini) v nabíječce přes noc a ráno jsem se probudil a byl horký a nefunguje, nereaguje. :( Nevíte někdo co se tím dá dělat a proč k tomu došlo? :(

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučuju vyjmout baterii, nechat to tak čtvrt hodiny ležet, poté vložit baterii a dát znovu nabíjet. Nepomůže-li to, reklamovat. Ale nejste první, komu se něco podobného stalo. Asi to bude nějaká zmetková série nebo nevím.