LejdyTerr

Proč mi nejde Word?

V létě jsem si koupila notebook a vše šlo v pohodě. Ale nyní nemohu nic dělat ani ve wordu ani jiném officovském programu. Dole to ppíše, že je stránka uzamčena a chce to po mně instalační kód. Ale já jsem žádný k notebooku nedostala. Co má dělat? Děkuji

Odpovědi
lukas

No oni prodejci do notebooků dávají zkušební verze balíku Office např. na 30dní, tak jestli to není váš případ..

V tom případě by bylo potřeba koupit balíček Office v obchodě (zlevněná studentská/do­mácnost verze stojí cca 1500 a programy můžete používat legálně až na třech počítačích, obsahuje MS Word,Excel,Po­werpoint a Note).
Anebo používat OpenOffice, který je zadarmo a je také slušný, ale prostě to tak úplně není ono.. Můžete vyzkoušet.

Jivinho

To se mi také stalo, máte Visty a Office 2007,co? No tak kontaktujte prodejce ntb, společně s ním, to nějak vyřešíte.