Fidel

Proč mám rychlost stahování z uloz.to 16,3 KB/s? Je to zdarma, ale přesto…

Normální stahování (třeba příloha emailu) se stahuje rychlostí 1,25 MB/s.

Nejlepší odpověď
HOMER

Uložto má omezení myslím 300KB/s,ale někdy když pravděpodobně stahuje hodně lidí najednou se to ještě spomaluje.Moc často se mi to však nestává..

Další odpovědi
robosobo

Žeby vytížený server?Nezapomeň že uloz.to je stránka kde chodí za den několikset lidí a mohlo se stát/což je nejpravděpodob­nější/,že vždy stahujete s někým dalším.Zatímco na emailu si to stahujete sám.

Duvemblejt

Vytížení servery – jednoznačně ;)

DDarent

Právě ten co má premium si stahuje neomezenou rychlostí!!! nemůžete se divit, když je to zadarmo!!! Ale i ten E-mail má omezenou odesílatelnost, takže přes to 4GB film v Blue-Ray kvalitě asi jen tak nepošlete.........

Adula.57

Někdy to je i podle síly a rychlosti signálu na vaší wifi nebo připojení k internetu, tím to má někdo slabší a neěkdo silnější. Leopší je silnější, protože je všechno rychlejší…