Klarisa

Proč mám opakovaně zánět kůže?

co mám dělat abych neměla stále kožní vyrážky?Jak se bránit zánětům?co pít a jíst?

Nejlepší odpověď
kropitko

nezbývá než vyhledat dermatologa a společně přijít na to,z čeho je ten zánět kůže…

Další odpovědi
Lucimia

Důležitá je čistota kůže, nemazání agresivními parfémovanými krémy, udržovat kůži suchou, ale PŘITOM hydratovanou (na to pozor). Pokud máte na něco alergii, pochopitelně vyhnout se kontaktu s tou „věcí“.
Důležité je vědět, o jaký druh vyrážky se jedná, jaká je její přičina a jak ji co nejlépe léčit tak, aby se už nevracela. Dermatolog vám jistě poradí.

vecernice

Chce to čistit,čistit a zase čistit.To mi kdysi radívala moje matka.A taky to,že se nemá jíst čokoláda a žádný dráždivý,či pikantní věci.tj.okurky,hoř­čice,feferonky,dá­le moc nekořenit a nesolit a pít hodně čisté vody,což prospěje celému tělu.Držím pěsti atˇ to pomůže.