Zacheus

Proč Libye ani za Kaddáfího, narozdíl od sousedního Egypta a Tuniska, nepatřila k oblíbeným turistickým destinacím?

Odpovědi
Kepler

V této zemi nikdy nevládl klid a politická stabilita. Za Kaddáfího i před ním neustále občanské nepokoje, války, nakonec i občanská válka. Kaddáfí podporoval největší teroristy, grázly a zločinecké organizace po celém světě. Tak kdo by se tam hrnul? Trávil bys teď dovolenou v Afghánistánu?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.