KdoSiOdJinud

Proč laboratorním myškám tolik chutnají roličky od toaleťáku?

Jejich krmení obsahuje vše co by měly mít, kousat (kvůli zubům) mají také do čeho, z roliček měly udělanou jen prolízačku a ta už taky není 😁

Proč jim to tak chutná? Chápu, že je to „jen“ myš, ale nevadí jim pak to lepidlo, kterým je rolička slepená? Díky :)

Nejlepší odpověď
beer

Jak vidíš, chutná a navíc zkouší zuby nejen na předložených věcech ) Asi jim to nevadí, dělá to totiž hodně myšek.

Další odpovědi
Kric.ouwner

oni to nejedí jen si tzn. brousí zuby , protože jim rychle rostou , a hlavně je to pro ně něco nového a místo tlapiček používají fousky a zuby …

Jajkyka

No, naši myšce to taky „chutná“, ale nevím, jestli to opravdu jedí, nebo to jen hryžou a tím to i polykají, ale vím, že by to moc papat neměly, protože tam je to lepidlo 😁