Pruzkumnik

Proč jsou ve šmoulí vesnici stovky šmoulů, ale jen jedna šmoulinka?

Nejlepší odpověď
gecco

Jakmile je ve vesnici více, než jedna baba, stává se vesnice semeništěm drbů…
😉

Další odpovědi
Drap

Jedna jim jak vidno, bohatě stačí

Kepler

Cherchez la femme – Za vším hledej ženu. Tak aby nemuseli hledat dlouho.

marci1

Šmoulinku stvořil Gargamel za účelem okouzlit šmouly a přivést je k němu. 🙂
„Šmoulinku stvořil Gargamel, což vysvětluje, proč byla jedinou šmoulí dívkou. Stvořil ji za účelem okouzlit všechny šmouly ve vesnici a přivést je k němu, aby se jich konečně po mnoha nezdařených pokusech zmocnil. Měla je svou přítomností okouzlit, což fungovalo, jenže Šmoulinka nebyla pro ně tak moc atraktivní (kvůli svému vzhledu), ale i přes to se k ní chovali dobře.“ 🙂
Podrobněji o Šmoulince ve zdroji: http://www.pos­tavy.cz/smoulin­ka/

dubraro

Možná je velmi plodná…
Srovnej: Terry Pratchett – Svobodnej národ. Nac-Mac-Fíglové tam mají taky jen jednu „keldu“.

bolak

Tady je vidět jak jsou šmoulové efektivní 🙂