tfk.

Proč je v Japonsku porno cenzurované?

Dokazal by mi nekdo srozumitelne vysvetlit japonskou cenzuru?

Odpovědi
bububabu

Protože jsou na úrovni. V Japonsku je i islám zakázán.

Lgee

Tam mají povolené jen „anime porno“

dubraro

Protože si to tak uzákonili. Jiný kraj jiný mrav.
Přesně řečeno, oni nemají cenzurované porno jako takové. Jenom nesmí být vidět pohlavní orgány. Takže vymysleli věci jako bukkake, COF a animované porno hentai.

Lovecrossed

zde na toto téma je článek http://rejze.cz/clan­ky/cenzura_hon­ban.html

Starkiller

Zajmavá otazka, asi proto že sou blbý. Ale ještě zajmavější je proč cenzurujou i Hentai a Hentai komixi? Tohle je jediná věc co mě na japonsku sere jinak skvělá země.