Rocker

Proč je v autobazaru auto na splátky až o 30 000 levnější než při placení v hotovosti?

Chci koupit auto v bazaru za hotové,dá se to nějak obejít,abych ho měl za cenu,za jakou je na splátky?

Nejlepší odpověď
gecco

Proč?

  • obvykle není sjednání takového úvěru zadarmo (cena za sjednání je leckdy i vyšší, než sleva z ceny ´za hotové´)
  • další příjem plyne autobazaru (případně splátkové společnosti) z povinně uzavřeného pojištění u konkrétní pojišťovny

___
Obejít – v podstatě nelze, kupní smlouvy nevýhodnou pro bazar s tebou prostě bazar neuzavře (není povinen ti autzo prodat). A i když je takové jednání někdy i za hranou zákona, nevyplatí se ti jít do soudního procesu.
___
Vykašli se na bazar/y (zejména některé) a kup auto přímo od majitele, koupě auta z bazaru sebou nenese žádnou výhodu (kromě možnosti výběru v danou chvíli a na daném místě).

Další odpovědi
lexx

Přesně…ojetin je hafo, stačí internet, nač cpát prachy spekulantům ? Autobazar ne.

střevo

Seš padlej na hlavu ?
V autobazaru je to vždycky dražší než privát.
Jediná možnost, jak si to tam zlevnit je, že zaplatíš v hotovosti. To už sou ty lidi dneska tak blbý, že si vážně myslej, že je něco na splátky levnější ?

mosoj

Na začátku je levnější, ale spočti si, kolik nakonec zaplatíš. bude to určitě víc než těch 30 000 .-