autacek

Proč je u vody opalující se nahá dívka méně pobuřující než nahý chlap?

Nejlepší odpověď
marci1

Protože při pohledu na nahou dívku jsou muži potichu, kdežto ženy pohlédnou na nahého chlapa a vidí „úchyla“ . 🙂

Další odpovědi
yuko

Možná proto, že je na ni hezčí pohled (pokud nemá 130 kg). A nemá nástroj, kterým by mohla pobuřovat.

zjentek

Ještě jsem neslyšel o případu, kdy nějaký kluci by hlásili na policii, že někde venku masturbovala nějaká ženská. Takže- my chlapi ženské prostě POBUŘUJEME, to je marné… BIJÍ SE za svá PRÁVA!

Aby náhled na na hou dívku u vodu byl vyvážený pohledu na nahýho chlapa tamtéž, museli by ti chlapi mít v rozkroku přes pindíka peněženku!

Drap

Osobně mně nepobuřuje ani jeden případ z uvedeného.

Pruzkumnik

Ale tak to není, nikoho by jsi tím nepobouřil
Hele, přece si ho nechceš spálit 😁

zjentek

Jak píše yuko: vyfasovals nástroj veřejnýho POBOUŘENÍ a tvý pobuřování se teď (MEE TOO) bude trestat!

Dobrý je na to Islám. Stačí praktikovat ve společnosti a pak už si o tebe u vody žádná sviňa otírat buchtu nebude ;p