zzzzz

Proč je policie nenechá se porvat?

Dvě skupinky radikálních příznivců Bohemky a Baníku se v pátek večer rvali na tajném místě v pražských Malešicích. Policie ale tomto plánu věděla a všechny sebrala.

Vždyť se tam jdou rvát dobrovolně, nikdo nikoho k tomu nenutí, potkají se někde v lese, nikoho tím neobtěžují, a mě těší když blbci dostanou do huby, tak proč je policie nenechá se porvat???
Proč policie zbytečně utrácí peníze daňových poplatníků, aby zabránila předem dohodnuté rvačce???

Pak jim ještě volají sanitku a my platíme ošetření, někomu, kdo o něj ani nemá zájem. Vždyť je to stejné, jako bojový sport bez pravidel.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/331884-radikalni-priznivci-bohemky-a-baniku-se-porvali-police-je-vsechny-sebrala.html

Nejlepší odpověď
sarkara

to vazne nemaji co delat, ze se jdou rvat??
To je neskutecny.....vsem bych dala nucene prace aby je roupy presly.....spratci

Další odpovědi
anonym

No jo no – jenže, když je ublížení na zdraví (…) trestný čin, tak policajti, pokud o něm vědí předem, nemohou nekonat.
😉
A navíc – dovedeš si ex-post představit ten ´řev´ rodičů (oněch miláčků-rváčů), kdyby se tam někomu opravdu něco vážného stalo?

Hamon

Pokud by se porvali a veskera zraneni (i nasledky) si lecili na vlastni utratu, pak bych s bitkami souhlasil. Radeji venku nez na stadionu.