Nerevarin

Proč Google Chrome blokuje mojí stránku (založenou na webzdarma)kvůli pozdezření z malware?

Je to skutečná hrozba, nebo jsou to přehnané poplachy? Díky.

Nejlepší odpověď
Panki

Mám stejný problém se všemi svými weby na webzdarma. Dokonce i hlavní stránku webzdarma.cz google hlásí jako napadenou malware. Problém bude asi v reklamě od webzdarma. Pokud dáte přímo odkaz na jakoukoli stránku webu, kde už není vložena reklama, tak to malware nehlásí.

Další odpovědi
anonym

Jedná se o skutečnou hrozbu. Google kontroluje malware pomocí několika antivirů zároveň z těch největších jsou AVG, Kaspersky, ESET, AVAST.

Tyto viry se odstraňují velmi obtížně a pokud to dáte firmě účtuje se horentní sumy. Pokud máte zájem kontaktujte mě do správ a udělám Vám nabídku.

Bedy

Navrhuju zálohovat web a udělat reset serveru – vymazat celý FTP server, mySQL databáze, apod.

Jinak zkuste ještě web zkontrolovat přes Internet Explorer10 (nebo aspoň 9), který má SmartScreen filtr, ve většině případů má IE lepší ochranu, než Google chrome.