Dzejkob

Proč Česká televize, ve svém vysílacím čase, zdarma podporuje jiný, komerční produkt?

Facebook. Prosím, pište otázka na naší stránce na Facebooku. Prosím, přidejte se do naší stránky na Facebooku.

Přitom, když člověk v nějaké talk-show chce říct název nějakého produktu, tak nemůže.

Příjde mi to stejné, jako by si moderátor při televizních zprávách položil na stůl Coca-Colu s odůvodněním, že jí tu může mít, protože jí pije hodně lidí ..

Nejlepší odpověď
tom004

Čemu se divíte? Vždy platilo a stále platí „Co je dovoleno pánovi není dovoleno kmánovi“. A ČT, ta si dělala a dělá co chce odjakživa.

Další odpovědi
led

Nič nie je zdarma.
Facebook nie je, aspoň zatiaľ, konkurencia TV. Práve naopak, týmto spôsobom získavajú divákov, ktorí sa zaujímajú aj iným spôsobom o danú TV. Všimnite si koľko užívateľov má facebook. Ak z toho počtu 1 tisícina zavadí o informácie z ČT je to úspech! Je to lacnejšie, než si platiť veľkoplošné reklamy, filmové klipy a podobne.