Rocker

Proč byla Amazedwolfovi smazána otázka ohledně týrání zvířat?

Nejlepší odpověď
redy

To je v pořádku, otázka neměla varování pro slabé povahy.
Viděla jsem 5 vteřin a bylo mi tak špatně jak už dlouho ne.
Takové videa sem opravdu nepatří, kdo chce, může si je vyhledat sám…

Další odpovědi
Drap

S dotazem se musíš obrátit na admina. Zřejmě v něčem porušovala pravidla těchto stránek. Nikdo z nás ti tady nedokáže přesněji odpovědět.

anonym

Na odkazu bylo příšerné týrání zvířat a nedivím se, že byla otázka odstraněna. Neříkám to rád, ale v tomto v případě – oprávněně.

Jen bych obeznámil neznalé uživatelé, že smazání se rovná nahlášení závadné otázky!

Kepler

Poslední věta v kodexu: „Nenavádějte k násilí nebo škodlivé činnosti“. Možná to tak bylo bráno, nebo to tak někdo nahlásil.

anonym

Redy. Já také vkládal odkaz na stránky, kde bylo, jak kluk mlátí do pytle s něčím a bylo slyšet hlas týraného psa, ale nakonec vyšlo najevo, že v pytli byl míč a kluk za kamerou kňučel jako týraný pes. Upozorňoval jsem na to, že odkaz není pro slabé povahy a otázka zmizla.

redy

barbakan však si za to můžu sama – rozklikla jsem.
Ale hohle byl fakt brutál.