Proč bleskmobil nemá kontaktního mejla nebo aspoň zasílání dotazu přes webové rozhraní?

Je možný pouze hovor za 20 Kč.

Nejlepší odpověď
Bedy

Prostě to tak je. Nejvýš můžete se zkusit obrátit na O2, protože on je provozovatel sítě, ale to je asi tak jediné.
Je to tak trochu něco za něco – my vám nabídneme nejvýhodnější předplacenku na trhu, ale za cenu slabší nebo placené podpory.
Těch 20Kč je za celý hovor, tak to snad tak strašné není, ne?

Další odpovědi
freek_zr

Osobně si myslím že za této situace uvolnění tarifů, již Blesk mobil, není určitě zdaleka tak výhodný !!!

…ergo bych to neřešil :)

anonym

Bedy, volat tam nebudu, zajímá mne GSMbynking, který jsem u nich nenašel a zaujal mne net (100MB/měs.) za 100 na měsíc, na mejly stačí.