B3r14fun

Problém s wifi

Zdravím, doma mam optiku routrovanou přes D-link a když se připojím s mojim netbookem tak cca 5 minut krásně chodí , pak se seká,.. pomůže když dám na ikonu anteny, opravit, ale pouze cca na 5 minut, přítelkyně má nb taky a má stejnej problém, na pc kterej mam k routeru připojenej kabelem, žádnej problém neni,, myslím že to bude v noteboku protože když se připojím v kavárně tak mam stejnej problém

Odpovědi
anonym

Když přijde přítelkyně do jiné wifi sítě má stejný problém? Zkusil jste odinstalovat ovladače a vytvořit tak nové připojení? Dělalo to tak u Vás vždy? Můžete zkusit ve vašem počítači USB wifi modul zda se doma bude chovat stejně? Pokud to po kabelu jde, je problém v bezdrátové komunikaci, ale jinak než postupným nahrazováním jednotlivých komponent podílejících se na přenosu to neodladíte…