Tyler Durden

Pro holky/ženy: Co je pro vás u kluka/muže na krku sexy?

Zkrátka, co se vám na nich líbí – tenké řetízky, silnější, korále, chirurgická ocel, kaučuk, kůže, zlato, stříbro,… nebo vůbec nic.

Díky za upřímnost i radu co nosit / nenosit.

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že je to – ´holka od holky´, silně individuální…
😉
Jen – velmi nepřitažlivé je pro každou, když ti na krku visí jiná holka…

Další odpovědi
iceT

Gold řetěz ve stylu hiphoperů a černoškých gangů je u mě těžce mimo,stříbro a ocel vedou,ale mělo by to mít smysl pro dotyčného nositele,ne pro jeho okolí.Sorry,ale ptát se na poradně co si mám pověsit na krk…to nemáš vlastní styl a úsudek?

Sabeth

Tenký řetízek ještě jo. Ale extravagance typu: řetěz, mě moc nebere;-)

petra15

Cím méne, tím lépe. Nejlépe vubec nic.:-)

tencosepta

Provaz, a pěkně utaženej…

badisko

Nejsem zena …nicmene sexy u chlapa a i zeny bude vzdy hlava …pokud jses pako bez nazoru a originality jses stracenej .....stejne tak i zeny …
Ja osobne na krku nenosim nic .....jsem bez zavazku ..:D …haha …nee kecam nosim psi znamku …co mi zustala z armady …:-)

RyuzakiKate

Tak třeba pankáči nosej řetěz se zámkem a to k nim sedne. Pak takoví ti etnaři maj zas korálky.. Řetízky mě odrazujou, to mi prostě přijde jako.. „dostal jsem to od maminky k desátým narozeninám a od té doby jsem to nesundal a nesundám“ ale zas jak u koho, no, tohle je jen můj dojem. Celkově mi přijdou u chlapů náhrdelníky poněkud.. zvláštní, ale někomu to sluší, no.. když už, tak bych se přikláněla k té kůži.. popřípadě na ní nějakej symbol, triskel nebo tak..