DusanOrlik

Prima Play-Poradí mi někdo?

Zdravim,
Potrebuju poradit jak stahnout videa z prima play webu.Chci sledovat serial Cesty Domu a jsem na dovolene kde neni pripojeni k internetu.Neznate nejsky program ci zpusob jak stahnout dily na webu prima play?Par programu jsem to zkousel ale bezvysledne.Moc Vas zadam o pomoc,nejedna se o nejake nelegalni ucely typu „vyveseni na youtube ci na internet“ pouze na sledovani.
Predem diky za pomoc!
DOPLNUJU:
Officialne to pisou na prima play ze to stahnout nejde.To si taky staci precist laskave.Ja totiz nejdrive ctu a divam se a pak se ptam.Diky ;) Snad nekdo poradi program

Nejlepší odpověď
Emefej

Proč se nezeptáš přímo na http://play.i­prima.cz/kontak­ty?

Další odpovědi
Reezo

Určitě to bude na www.uložto.cz