JamesCZ

Přidá se kategorie Hry, herní konzole atd.?

Nedokázal jsem najít kategorii Hry… Nevíte, jestli se někdy přidá?

Nejlepší odpověď
annas

Kategorie Volný čas a hoby má podkategorie Hry a Online hrry.

Proto se domnívám, že obě podkategorie mají širší význam. Hry na PC i jiné hry souvisejí s volným časem.

Myslím si, že je lepší, když jsou hry v jedné kategorii. Nevěděla jsem to, musela jsem hledat.

Další odpovědi
aliendrone

Pravděpodobně NIKDY soudě dle aktivit provozovatele. ;) :)

FlAsh_7

Zajímavý nápad.....zkus napsat PROVOZOVATELI a vyjednat to s ním.