FikeCZ

PŘI SPUŠTĚNI HRY MI NEFUNGUJE KLAVESNICE

Stahnul sem si hru Ridge Racer Unbounded,nacrac­koval,a spustil..Nemohl sem přeskočit intro říkam dobre to vydržím,A pak najednou když sem dostal vizvu k stlačeni Enteru tak mi nejde klavesnice ! Jedine co šlo je leda tak ctrl alt delete..Hru sem přeinstalovaval snad 3× a furt to nejde..
Problem klavesnice?Hry?Sys­temu?

Odpovědi
Michal Kole

Tím, že si hru cracnul, tak jsi ji mohl narušit. O (ne)legálnosti asi něco víš 🙂

Doporučuji stáhnout nějaký patch od výrobce – zda na něj půjdce crack to nevím, ale silně pochbyuji, protože patchy obsahují i nedokumentované ochrany proti crackům.

Pak klasiku aktualizovat systém WindowsUpdate, Ovládače desky -chipset, síťovka, USB, RAID, zvukovka, grafika, samozřejmě firmware grafiky, zvukovky, síťovky, lze-li aktualizovat update BIOSu, ovládače klávesnice a myši

arygnoc

nie, nie je to problém klávesnice, hry ani systému.
je to problém užívateľa. Používa cracky.
nelegálne, hrozí i zabavenie hardware (počítača).