rady74

Při používání počítače se mi při kliknutí na různý odkaz otevře nové okno

Při používání počítače se mi při kliknutí na různý odkaz otevře nové okno a když chci něco napsat,opět se mi otevře nové okno,nikam se nedostanu,stále nové okno.např.„H“ se otevře historie,„K“=?­.Nevím co s tím,pokaždý to musím restartovat.
Doplňuji:
mám TOSHIBA Satellite L750/755

Odpovědi
Bedy

Navrhuju vyčistit klávesnici a pro jistotu zkontrolovat počítač zaktualizovaným antivirovým programem – nebo možná lépe programem malware Bytes Anti-Malware. Ke stažení z http://www.slu­necnice.cz/sw/mal­warebytes-anti-malware/

A pro jistotu po kontrole Vás požádám o výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou.
A otevřte si prosím profil, aby Vám mohl odpovědět zpět. případně mi to pošlete na bedy@outlook.com

Ondrej01

Hele zkusil bych pořádně umačkat Shift a Caps Lock, profouknout je pusou a tak.. :D U nás to takhle funguje