VaclavZeman

Přes co se napojujete na Odpovědi?

Proboxoval jsem se přes to a udělal jsem tu anketu. Vzhledem k tomu, že se mi nedávno rozbil počítač a poté jsem si zakoupil smortphone, který je naprosto k ničemu a má stará dotyková Nokia byla lepší, tak ho nyní používám. Školní notebook mám zavirovaný a nový mi vedení nechce poskytnout. Takže se tu na novém smortphone mohu občas ukliknout. Osobně preferuji počítač, ale třeba si na Odpovědi na chytrém mobilu zvyknu.

A co vy? Děkuju.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Jonáš Krenda

Počítač

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Já se totiž napojuji skrz počítač i telefon. Záleží na tom, kde zrovna jsem. Ale tady jsem nový, takže se mohu vyjadřovat spíš k práci obecně a ohledně fór jako Zpovědnice, nebo Quora…

Další odpovědi
Mravenec

Počítač

Cca. na 90 % jsem na počítači, kdy při čtení zajímavých článků mám v kartě otevřené Odpovědi – ve volné chvíli nakouknu, co je tu za nové divočiny. 😂

Ale výjimečně i skrz chytrý telefon.🤳

Dochy

Počítač

Když si stěžuješ na zavirovanej počítač: proč chceš nový místo reinstalace?

paul1

Smortphone či tablet

Malvína

Smortphone či tablet

Doposud jsem se na Odpovědi přihlásila z PC asi jen třikrát 🙂

elkon

Počítač

Má to někdo těžké, hrát si na učitele a ani nevědět jak se ten chytrý telefon nazývá. Vlastně to byly tři překlepy 😛:-P:-P.

Rocker

Smortphone či tablet

Filip84

Počítač

Ty, já nemám placatý přístroj: spadne to, rozbije se to. Posere se tomu baterka, nevyměníš = rozbije se to. je to velké, že se mi to do hnáty pomalu nevleze, ale za to tenké, takže to spadne, a pak se to rozbije. Stoupneš na to, rozbije se to. Sedneš na to, rozbije se to. Zmokne to, rozbije se to. Volat se z toho nedá, protože to pořádně nechytneš do ruky, a jak je to placaté, tak to při chůzi vypadne. Prostě na pytel takový krám!

Teďka je, kolem toho, SPP (syndrom placatého přístroje): sedí puboš, placatý přístroj v hnátách, ohnutá záda, jenom do toho takto tupě zírá. Pracuje, má zakázáno mít placatý přístroj v hnátách, ale zapípá fuckbook, tak bafne placatý přístroj a odepisuje na zprávu. A u toho pracuje. Mu to vypadne, ještě si na to šlápne, a pak má pavouka.

Sere 45 minut. Sere 10 minut, dalších 35 minut, s hovnem u prdele, čumí do placatého přístroje. Je s babou někde, oni do hospody nechodí, to je na ně drahé, tak třeba u stánku s pizzou. Nebo burgerem, beztak nic jiného nežerou. Žere pizzu on, čumí u toho do placatého přístroje (placatý přístroj celý zajebaný od pizzy, mastný, hnus tohle to!), ona píše na fuckbooky spolužačkám, jestli už ho má připustit, aby jí neutekl, nebo až zítra. Takže, namísto toho, aby se na sebe dívali, povídali si, tak jsou ve spojení s úplně jinými lidmi. A o tom, jak byli na pizze, si píší až jindy, zase skrze placaté přístroje, no a v to „jindy“ se, zase, nevěnují jiným lidem, s kterými aktuálně jsou.

Nikomu to neberu, ale já to opravdu nechci mít.

Já mám terminál Zebra MC45, jsem naprosto spokojený. Na odpovedi.cz se skrze to dá dostat, co by se nedalo, ale 1. je to, jako se drbat levou nohou za pravým uchem a 2. opravdu nemám potřebu, čas, ani důvod chodit tady, když dělám něco jiného, nebo se věnuju živým lidem.

Takže: počítač.

Hlada

Počítač

Když se ti rozbil počítač, tak ho dej spravit. Nauč se synečku hospodařit. Další počínání je poněkud chaotické. Proč jsi kupoval smortphone, který je naprosto k ničemu? Když školní notebook nefunguje, tak proč se nepostaráš o opravu? Vy nemáte oprávnění si přeinstalovat systém?

cappuccino

Počítač

VaclavZeman

Hlada, děkuji za radu.

Smortphony jsou přeci jenom populární. Tak populární, že jsem byl jedinou bílou vránou v celé škole, když jsem vlastnil dotykový telefon. Takže to byl jeden důvod. Byl jsem na to zvědavý.

A ten druhý důvod je takový, že stále doufám, že mi práce poskytne další notebook. Nebo mi alespoň u předešlého zaplatí opravu. Já to stejně moc nerozumím a hledat si o tom na internetu nehodlám, neboť bych z toho byl ještě větší blbec…

A jak víte, co je doma, to se počítá a vyhazovat deset tisíc za notebook nehodlám. To radši tři za mobil a to jen z toho důvodu, že jsem dlouho nebyl na instagramu (čtu si tam školní drbník), na Facebooku (na knize ksichtů čtu svojí vláčkovou komunitu) a v neposlední řadě i Odpovědi. I ty mně chyběly.

terry

NTB.
A jen mimo dotaz, zavirovaný NTB nelze řešit jinak než pořízením nového???

VaclavZeman

To by šlo, ale nechce se mi do toho dávat zase další peníze. Ten zavirovaný jsem si koupil asi před měsícem. Holt nejsem počítačově gramotný, ale za ty viry snad ani nemůžu. Děkuju.

Dochy

Pokud koupím PC tak první co udělám je, že ho přeinstaluju. Pokud nechceš platit za systém (a legální Win tam nebyli) tak se dá nainstalovat gentoo zadarmo a rychle.

VaclavZeman

Dochy, já ti sice děkuju za pomoc, ale se mnou je to marné, marné, marné. Já už na střední měl mít trojky z výpočetní techniky. Ale protože jsem měl stejného učitele na matematiku a výpočetního techniku a z matematiky jsem měl, až na třetí ročník, vždy průměr 1,00, tak mi dal z obou předmětů za dva. Pro mě to bylo výhodné, neboť jsem prospěl s vyznamenáním, ale nevím, jestli jeho počínání bylo správné. Ale já byl rád. Děkuju.

VaclavZeman

Děkuju.