pizlicka

Předvolává si sociálka otce dětí, pokud jde o zvýšení alimentů?

Dnes měl muj známý zajímavý telefonát. Volala mu paní ze sociálky a řekla mu, ať se zítra dostaví, že jeho exmanželka požaduje zvýšení alimentů. Je tohle normalni postup, že to resi sociálka? Ja myslela, že se tohle řeší soudně. Situace je taková, že kamarad děti prý nevídá, již tři roky, ale pravidelně na obě deti plati 4500 Kč. Co jiného by mohli na socialce řešit, když mu prý exmanželka deti davat nechtěla? Musí tam on jít? POKUD S ALIMENTAMA NEMA SOCIALKA NIC SPOLECNEHO, PROČ TAM MÁ JÍT, KDYŽ DĚTI TŘI ROKY NEVÍDÁ??

Nejlepší odpověď
Emefej

Sociálka nemá do výše alimentů co kecat. To je věcí dohody nebo soudu.

Další odpovědi
Drap

Ano i taková situace může nastat. Neni to však pravidlem

pizlicka

PROČ BYLA SMAZÁNA ODPOVED GECCA?? ☹