Illines

Predstavte si,tyden sluzeb a nakupu vsehokoliv zadarmo?

Sice nerealne,ale presto-pro co by jste si dosli? Ja pro poradnou lazenskou peci a dovolenou? To je sneni,ze?A vy?Dik Pojdte si zasnit? DD..

Nejlepší odpověď
sevos

nesel/a bych pro nic-jine

Doplňuji:
Nepotřebuju fakt nic,hlavně zdraví.

Další odpovědi
johana 56

nesel/a bych pro nic-jine

Doplňuji:
Co chci a potřebuji by tam určitě neměli…

kristyjar13

dovolena,lazne,plastika

Doplňuji:
Dovolená, nákupy, oblečení,

dj.david1234

nesel/a bych pro nic-jine

Doplňuji:
hmm auto, dovolená, jídlo – pití (ne alkohol) TV, Notebook,

buď a nebo:

Nějakou zbraň + povolení k užití a ještě se hodí imunita na zastřelení pár politiků 🙂 A nemusíme snít, můžeme si to dovolit hned (sice ne zdarma ale ne tak draze)

BANAN93

auto,moto,zlato,elektronika

Doplňuji:
BMW X6, KTM 600 supermoto, teréní čtyřkolka třeba yamaha raptor 500
(to by mi stačilo něco bych nechal i ostatním)

Drap

nesel/a bych pro nic-jine

Asi pro nic, protože by bylo všude narváno a stejně by na mně nezbylo. Raději o tom nebudu ani přemýšlet

panxnotdead

dovolena,lazne,plastika

Doplňuji:

  • nákup oblečení

ven.cik

auto,moto,zlato,elektronika

Doplňuji:
Dobrá představa, škoda že se nikdy nestane skutečností…:D

dudu

nesel/a bych pro nic-jine

Především bych za tím cítil nějakou lumpárnu a proto bych okamžitě ve střehu. Kromě toho se od mládí, a ani nevím proč už podvědomě straním všem davům a hurá akcím. Asi bych se z povzdálí na ten mumraj chvíli koukal a pak okráčel. I když nevím jaký démon ve mně vlastně skrytě dříme.

honza19hk

auto,moto,zlato,elektronika

Doplňuji:
Jako první co bych si „koupil“ je OT-64 a pak cisternu nafty.

venkovan

nesel/a bych pro nic-jine

Děsná představa – týden prožít po obchodech.

Kamionacka09

potraviny,alkohol,vino,sladkosti

inventar,obleceni,starozitnosti,knihy